Noapte buna, doresc sa visati cu robocop
ezt nem gunybol irtam feltetlen, most megkeresem es megnezem, alex murphy a nevere emlexem
elkezdtem nezni a 2026ost, szar, militarista szar s kavarjaka szart a rosszha$znalatu technologiaval. Rosszra hasznaljak a technologiat es utana, hogy iiiuuuuu megfog olni minket.
elkezdtem nezni a 2026ost, szar, militarista szar s kavarjaka szart a rosszha$znalatu technologiaval. Rosszra hasznaljak a technologiat es utana, hogy iiiuuuuu megfog olni minket.

0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése
Feliratkozás Megjegyzések küldése [Atom]
<< Főoldal